ZpětÚvod O nás

O nás

Je mnoho z Vás, kteří nás již znají, ale i mnoho, kteří o nás zatím neslyšeli. Nabízíme Vám tedy možnost dozvědět se o nás více. A to z našich referencínapsali o nás nebo naše cestaNajdete zde také kompletní informace o poskytovaných službách.

Naše cesta

Jsme realitní kancelář působící zejména v trutnovském okresu. Naše zkušenosti s realitami se dají datovat od roku 2005, kdy jsme zkolaudovali vlastní komerční objekt, který dodnes spravujeme.

Služby

Klikněte na "služby" a dozvíte více o našich nabízených službách. Tématicky jsme "služby" rozdělili do pěti základních skupin. V případě, že na našich stránkách nenajdete odpověď na svou otázku, neváhejte nás kontaktovat. Dotaz Vám rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem. Je pravdou, že vždy preferujeme osobní jednání ... , tak na viděnou.

Reference

Naši klienti jsou s námi spokojení což dokazují naše reference ...

Reality s Andreou a Trutnovinky

Být mediální hvězdou ? Po tom opravdu netoužíme ... . Mít možnost vyjádřit se k tématu, který se nás dotýká ? To ANO !

Doporučujeme

Když budeme nebo jsme byli s někým spokojení, řekneme Vám o tom. Třeba se Vám dobrý kontakt bude hodit. A navíc je dobré zjistit, že jsou mezi námi fajn lidi, kteří něco umí, baví je to a dělají to dobře ! Všem držíme palce ... .


Hledání nemovitosti

Kontaktujte nás

Kancelář Trutnov
Horská 634, 541 01 Trutnov
( budova KB, a.s. - 3. patro )

M 724 657 575
M 724 657 113
info@realitysandreou.cz